עורך דין סמים

עורך דין פלילי עבירות סמים

עבירות של סמים עלולות לגרור סוגים שונים של ענישה. כמובן שסוג הסם, הכמות שלו וגם עברו הפלילי של החשוד עלולים להשפיע רבות על גזר דינו ולעיתים אף על היכולת להציג את חפותו. כך או כך במקרים שכאלו מומלץ שלא לקבל חוות דעת מסדרות טלוויזיה, אלא לפנות אל עורך דין פלילי עבירות סמים אשר מכיר את הנהלים בצורה עמוקה ויסודית וידע לתת לא רק את הצעה הנכונה ולהרגיע את החשוד, אלא גם להתנהל בצורה מקצועית מול הפרקליטות. לכן במקרים שכאלו מומלץ לפנות אל יניב זוסמן עו"ד פלילי ולהבטיח טיפול יסודי בתיקים פלילים ולרבות תיקי סמים.

עורך דין פלילי עבירות סמים – לעשות סדר בבלגן

מקרים של סחר בסמים ואפילו שימוש בסמים עלולים כמו שציינו להוביל לכדי מגוון סוגי ענישות שונות. עם זאת חשוב לזכור כי בלא מעט מדינות מערביות וגם במדינת ישראל פקודות הסמים השתנו, בין אם מדובר בסמי פיצוציות שהפכו ללא חוקיים בחלקם בעשור האחרון, ובין אם מדובר בהחלטת המחוקק ברפורמה לאחזקה ושימוש במריחואנה. כל אלו כמובן עלולים לעיתים להפוך מבלבלים עבור חלק מהחשודים, שכן חשוד אשר נתפס עם חמישה עשר 15 גרמים של מריחואנה יכול להיות מואשם באחזקת סם לשימוש עצמי.

עורך דין פלילי סמים

ענישה במקרה של שימוש עצמי בסם מסוג מריחואנה, איננה גובלת במאסר אלא רק בפעם הרביעית בה נתפס החשוד. עם זאת במקרים של סחר העונשים בכל סוגי הסמים "עולים מדרגה", לכן חשוב גם במקרה של תפיסה מינורית של סמים להיוועץ עם עורך דין פלילי עבירות סמים ולקבל את הכלים הנכונים והראויים להתנהלות במצבים שכאלו.

עורך דין סמים בצבא

אישום במקרה של שימוש בסמים עלול להוביל לכדי אישומים נוספים, כמו הדחת קטין לשימוש בסמים, סחר כמו שציינו מעל ועוד. לכן באמצעות שימוש בשירותיו של עורך דין פלילי עבירות סמים ניתן יהיה לצמצם את העבירות ובמקרים שונים גם את הכמות, על מנת לקבל עונשים מקלים או להסדרים שונים. לכן, מומלץ לפנות אל יניב זוסמן עו"ד פלילי לקבלת ליווי וייעוץ במקרים שכאלו.

Scroll to Top

become part of our

דילוג לתוכן