עורך דין נפגעי עבירה

ייצוג נפגעי עבירה

לא פעם החיים עלולים לזמן לרבים מאיתנו מצבים בהם נמצא עצמנו נפגעים על לא עוול בכפנו, מקרים כאלו כמו ניסיונות חיסול או מקרים פלילים אחרים הוביל במהלך השנים האחרונות לשורה של מקרי מוות גם בין אזרחים תמימים ועוברי אורח. מקרים שכאלו התקיימו בישראל לא פעם ועל כן קיים חוק המעגן את זכויות הנפגעים ובני משפחתם והוא כמובן החוק לנפגעי עבירה, המאפשר זכויות רבות, החל מעיון בכתב האישום ועד הזכות להביע עמדה בפני החלטת הנשיא. עם זאת במקרים שכאלו מומלץ לשכור עורך דין נפגעי עבירה על מנת לקבל ייצוג הולם ולשמור על הזכויות המעוגנות בחוק, לכן מומלץ לפנות אל יניב זוסמן עו"ד פלילי ובכך להבטיח ליווי משפטי הולם בכל שלבי ההליך.

עורך דין נפגעי עבירה – למה זה חשוב ומה הן הזכויות?

למרות אמצעי האכיפה הרבים עדיין מוצאים עצמם אזרחים תמימים תחת מתקפות הדדיות בין ארגוני פשע מקומיים, על כן חוק לנפגעי עבירה אמור לפרוס חסות המאפשרת לאותם נפגעים ולבני משפחתם מעורבות גבוהה בהליכים המשפטיים במקרים שכאלו. זכויות אלו מאפשרות בין היתר לקבל מידע על הנאשם וקבלת  מידע על כל ההליך הפלילי מתחילתו ועד סופו. אך למרות שזכויות אלה מעוגנות בחוק, המדינה לא תמיד ממלאת את רוב זכויות הנפגעים ובני משפחתם, ולכן שימוש בשירותיו של עורך דין נפגעי עבירה יוכל לעמוד על הזכויות הללו, בין אם מדובר במסירת עדות מסודרת בפני בית המשפט ובין אם בהצגת עמדה במקרים של עסקאות טיעון למיניהן.

נפגעי עבירה

עורך דין ייצוג נפגעי עבירה

לעיתים נפגעי עבירה מעדיפים להניח לאירוע מאחוריהם, אך במקרים רבים דעתם בהליך המשפטי עלולה ואף יכולה להשפיע רבות על עונשו של הנאשם או לכל הפחות להביא בפני בית המשפט את עמדת נפגע העבירה בצורה מלאה ומקצועית. לכן, שירותיו של עורך דין נפגעי עבירה, יוכל לעזור גם בהתמודדות במקרים שכאלו בעזרת יחס אישי וליווי מקצועי לכל הרגעים הקריטיים בהליך המשפטי.

כדי להבטיח הליך משפטי מקצועי, ברור ולוחמני, מומלץ לפנות אל יניב זוסמן עו"ד פלילי המתמחה בדינים פלילים ושימש גם כתובע פלילי מטעם המשטרה.

Scroll to Top

become part of our

דילוג לתוכן